Oferta

Gabinet Aktiv-Med zapewnia Państwu kompleksową fizjoterapię ze szczególnym uwzględnieniem fizjoterapii kobiet w okresie okołoporodowym oraz terapii uroginekologicznej.

Znajdziesz tu również pomoc w dolegliwościach mięśniowo-szkieletowych, neuromięśniowych i stawowych różnego pochodzenia i o różnym nasileniu.

Zapraszam osoby w każdym wieku (również dzieci i młodzież). To gabinet, w którym można zadbać o siebie profilaktycznie - korzystając z masażu, fizjoterapii, czy konsultacji fizjoterapeutycznej. Zachęcam wszystkich Państwa do okresowej (chociażby raz na kilka miesięcy) kontroli u fizjoterapeuty, podobnie jak robimy to u lekarza, by na bieżąco monitorować swój stan sprawności fizycznej. Takie postępowanie dobrze rokuje na komfort życia w jego III dekadzie.

W gabinecie otrzymają pomoc również pacjenci wymagający rehabilitacji w dolegliwościach, chorobach, po urazach i operacjach. Korzystając z szerokiego wachlarza usług, dopasuję terapię indywidualną dla każdego pacjenta, traktując go całościowo. Gwarantuje to skuteczne leczenie. Jednocześnie proszę o cierpliwość, systematyczność i zaufanie, gdyż terapia w zależności od zaawansowania dolegliwości może trwać dłużej.

Z mojej strony gwarantuję profesjonalizm, pełne zaangażowanie i terapię w komfortowym wnętrzu i sympatycznej atmosferze.

Serdecznie zapraszam,

Katarzyna Pruchniak

mgr fizjoterapii