MASAŻ LIFTINGUJĄCO-DRENAŻOWY TWARZY I SZYI

To masaż autorski właścicielki - Katarzyny Pruchniak.
Z wiekiem mięśnie twarzy i szyi, podobnie jak wszystkie pozostałe mięśnie ciała człowieka stają się słabsze, bardziej wiotkie,tracą swoje napięcie, jędrność i elastyczność.
Dochodzi do obniżenia kącików oczu i ust, powstają tzw. chomiki(policzki obniżają się, gdyż mięśnie trzymające poduszki tłuszczowe w tej okolicy tracą swą elastyczność i objętość), tworzy się podwójny podbródek. Tak jak wszystkie układy, również układ krwionośny i limfatyczny zaczyna szwankować (dochodzi do powstania opuchlizn, obrzęków, zastoin). Powstają cienie i worki pod oczami, opuchlizna okolic oczu, fałdów nosowo- wargowych i okolic nad i podobojczykowych. Masaż liftingująco-drenażowy twarzy i szyi to zabieg o charakterze anty- aging dedykowany szczególnie kobietom po 40-tce. Wykorzystując swoje długoletnie doświadczenie autorka- fizjoterapeutka dociera do głębokich warstw skóry i mięśni twarzy i szyi stymulując je ręcznie w sposób nieinwazyjny a równie jak zabiegi medycyny estetycznej - skuteczny.

 

 

 

 

Masaż poprawia krążenie,odblokowuje przepływ limfy niwelując opuchliznę i obrzęki.
Zwiększone ukrwienie powoduje sprawniejsze oczyszczanie skóry z toksyn, dostarczenie tlenu i składników odżywczych.Głęboka stymulacja masażem powoduje pobudzenie do produkcji kolagenu. Masaż liftingująco - drenujący wygładza zmarszczki, rozlużnia mięśnie twarzy i szyi, ujędrnia, uelastycznia skórę, modeluje, poprawia kontur twarzy, odpręża i koi.
Masaż trwa 45 min.Dla utrzymania poprawionego wyglądu zaleca się wykonywanie masażu 1x w tygodniu. Czasy, w jakich żyjemy wymuszają na nas bycie młodym, atrakcyjnym, energicznym, optymistycznie nastawionym do życia. Pogodna i promienna twarz dodaje nam poczucia pewności siebie, sprawia,że możemy pokonywać wyzwania,cieszyć się życiem i być szczęśliwym.
Serdecznie zapraszam.